Pociągi Dzikiego Zachodu

Wszystko na temat gier Pociągi Dzikiego Zachodu , Social City


#1 2011-05-03 20:34:27

Trasa

Gość

Miasto Marietta

Jakiej ładowarki potrzeba, żeby wysyłać pociągi do miasta Marietta?

Ja tutaj nie pomogę, beznadziejnie jest zrobione, że przed ulepszeniem nie wiadomo jakiej ładowarki, nie zostajemy wcześniej poinformowani, której. Tylko napis "Nie masz ładowarki dla tego ładunku" //Master

Ostatnio edytowany przez Master (2011-05-03 20:52:14)

 

#2 2011-05-04 16:29:15

Trasa

Gość

Re: Miasto Marietta

A może jest ktoś, kto ma te miasto dostępne i pamięta o jaką ładowarkę chodzi?

 

#3 2011-05-06 09:24:56

pszemski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Miasto Marietta

Wydaje mi się, że rodzaj ładowarki określa znaczek na mapce - w przypadku Marietty chodzi o Magazyn (do załadunku przedmiotów o dużej wartości) zlokalizowany naprzeciwko wieży wodnej. Dla porównania aby wysłać pociąg do miasta Mentor potrzebna jest Ładowarka Cieczy poziom IV. Magazyn można kupić i rozwijać za kryształy. Nie wiadomo jedynie który poziom tego budynku umożliwia wysłanie do Marietty pociągu - podejrzewam, że III lub IV

Ostatnio edytowany przez pszemski (2011-05-06 09:25:43)

Offline

 

#4 2011-05-08 16:49:56

Trasa

Gość

Re: Miasto Marietta

pszemski napisał:

Wydaje mi się, że rodzaj ładowarki określa znaczek na mapce - w przypadku Marietty chodzi o Magazyn (do załadunku przedmiotów o dużej wartości) zlokalizowany naprzeciwko wieży wodnej. Dla porównania aby wysłać pociąg do miasta Mentor potrzebna jest Ładowarka Cieczy poziom IV. Magazyn można kupić i rozwijać za kryształy. Nie wiadomo jedynie który poziom tego budynku umożliwia wysłanie do Marietty pociągu - podejrzewam, że III lub IV

No właśnie, postawie magazyn za kryształki a okaże się, że muszę go jeszcze ulepszyć albo wykupić inny budynek za kryształki... Szkoda, że jest to takie niejasne

 

#5 2011-05-10 20:38:59

Trasa

Gość

Re: Miasto Marietta

Postawiłem magazyn za kryształki 1 poziom i dalej nie mam ładowarki dla tego rodzaju ładunku... Mogłem postawić inny budynek albo wykupić jakąś trasę za kryształki no nic, mówi się trudno, będę zbierał kryształki od nowa w kole fortuny.

 

#6 2011-11-11 08:47:24

RafStaK

Gość

Re: Miasto Marietta

Musisz mieć Magazyn IV (magazyn ten za kryształki ).

 

#7 2011-11-15 16:54:44

 daras

Użytkownik

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 19
Punktów :   

Re: Miasto Marietta

RafStaK napisał:

Musisz mieć Bank III i Magazyn IV (magazyn ten za kryształki ).

i co jeszcze co ma bank wspolnego z miastem magazyn za krysztalki poziom IV jest od 53 lvl a miasto dostepne od 47 czyli pfedzej moze chodzic o poziom III tego magazynu

Offline

 
Pociągi Dzikiego Zachodu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów Czyszczenie lini produkcyjnej w ruchu stop ptak zmniejszanie zdjęć Ustronie Morskie wczasy